Exclusive vila Korina

Exclusive vila Korina
4

Vila Korina v malé osadě Mirca nabízí zázemí milovníkům autenticity. Typické prostředí menší dalmátské osady. Kouzlo venkova, kde se odnepaměti pěstuje ovoce a vinná réva, moře svou barvou připomíná průzračné nebe a pláže mají tak příjemný vstup do vody, že koupat se tu bez obav může úplně každý.

Dovolená na pláži
V případě vily Korina to beze zbytku platí. Dům je od pláže vzdálený necelých 30 m a hosté si mohou zaplavat i v bazénu se sladkou vodou. Rozloha vily pro 12 osob je více než 330 m2. Patří k ní terasa, zastřešená terasa, zahrada s grilem a parkovací místa v areálu. Nad vybavením vily dohlížel zkušený designér. Dokázal zajímavě využít každý kousek prostoru a umocnit i nádherné výhledy na moře. V hlavní budově najdete 4 ložnice, každou s vlastní koupelnou, prádelnou s WC, prostorným obývacím pokojem s jídelnou a kuchyňským koutem. Vedlejší budova má jednu ložnici, dvě koupelny, menší kuchyň a obývací pokoj s rozkládací pohovkou. Hlavní ložnice v prvním patře hlavní budovy je největší místností ve vile. Je lákavá! Vedle ní se nachází velká koupelna se sprchovým koutem a vířivkou pro 2 osoby. Stravování je vlastní nebo můžete využít nabídky blízké restaurace.

Jak chutná ostrovní život
Kdo zná ostrov Brač ve střední Dalmácii, potvrdí vám, že báječně! Ostrov je třetí největší v Jadranském souostroví. Nabízí moře a zátoky neskonalé krásy, ale chladnými nenechá ani milovníky adrenalinu. Při svých toulkách ostrovem určitě nevynechejte jeho nejvyšší vrchol Vítovu horu (Vidova hora). Má výšku 780 m a kromě krásné vyhlídky nabízí zázemí i milovníkům paraglidingu a létání na rogalu. Najdete tu i pověstnou pláž Zlatni Rat, proslulou krásou, ale i bohatým nočním životem. Osada Mirca oproti tomu stále nabízí poklidnou venkovskou atmosféru. Písčité pláže, lesíky vzrostlých borovic a klid, který zpět dodá ztracenou energii. Kdo zatouží po chvilce zábavy, velké letovisko Supetar má nadosah. Ostrovní život je pestrá mozaika. Vyzkoušejte každou z jejích částí!

9 990 Kč
za 1 dospělou osobu na týdenní pobyt.