O nás

CESTOVNÍ KANCELÁŘ VÍTKOVICE TOURS s.r.o.

Jsme největší českou cestovní kanceláří, která svým klientům nabízí pobyty na Jadranu – v Chorvatsku a Černé Hoře s nejvyšším standardem. Respektujeme přání a potřeby každého z vás. Nabízíme více než 256 pobytových míst od oblastí severu Itálie a Istrie přes Kvarner, Dalmácii, dalmátské ostrovy až po Černou Horu a Albánii. Pro své klienty stále objevujeme nová místa. Přinášíme spolu s nimi komfort, luxusní zázemí a splnění veškerých požadavků na ideální dovolenou.

Kromě pobytových zájezdů za vámi přicházíme i s nabídkou mimořádně atraktivních lázeňských a wellness pobytů v Čechách, Slovinsku, Rakousku, Maďarsku a na Slovensku. V našich jedinečných wellness pobytech najdete vše, co je třeba pro posílení zdraví a kondice. Unikátní terapeutické programy – například vyhledávanou thalasoterapii – léčbu mořskou vodou, masáže přírodními esenciálními oleji, meditaci v zenových zahradách vybraných hotelů, ale i různá cvičení a bezkonkurenční animační programy.

Myslíme nejen na příjemné rodinné dovolené, ale i na sportovce, gurmány, milovníky plachtění a jachtingu, vyznavače adrenalinu i kulturních slavností a festivalů. V zimě máte možnost vydat se spolu s námi do prestižních letovisek v Rakousku a Itálii. V Čechách, na Slovensku a v Polsku nabízí naše zájezdy více než 1300 autorizovaných prodejců. Každým rokem s námi na dovolenou míří více než 40 000 klientů. Každý z nich u nás najde svou ideální dovolenou.

Specializujeme se na oblast Jadranu a dobře víme, že slovo moře má více významů. Nejen nekonečná vodní plocha, ale i něco více, než je obvyklé. Moře radosti, moře času, moře pohody, moře lásky – jak často při řeči tento výraz užíváme!

Přejeme si, aby naši klienti na dovolené v Chorvatsku pro sebe našli nejen azurově průzračné moře, ale spolu s ním i další významy toho slova. Moře pohody a moře splněných přání. Víme, že společně s Vítkovice Tours s.r.o se vám to podaří!

Výkonný ředitel: Martin Lehocký, MBA, [email protected]

Vyberte si nejkrásnější pláž!

V Evropě patří chorvatské pláže k těm „nej“. I podle měření odborníků je kvalita mořské vody v letoviscích na jedničku, o úchvatné přírodě nemá cenu se rozepisovat. Je to jen na vás. Vyberte si z plážové top nabídky sami!