Hotel Queen of Montenegro

Hotel Queen of Montenegro
4

V oblíbeném lázeňském letovisku Bečići v Černé Hoře leží hotel Queen of Montenegro. Je těsně spojené se sousedním městem Budva. Černohorské destinace v sobě stále ještě mají neobjevená tajemství, máte možnost je na dovolené poznat blíž.

Moderní wellness
Hotel Queen of Montenegro je komfortní, moderní. Jeho poloha přímo nad magistrálou vám otevírá krásný výhled na bečićskou pláž. Do centra rybářské osady Bečići je to příjemnou chůzí zhruba 500 m. Hotelová restaurace nabízí snídaně a večeře formou bufetu, ochutnat můžete nejlepší speciality místní kuchyně. Osvěžit se můžete nápoji v aperitiv baru, své služby v hotelu nabízí i kadeřnický a kosmetický salón, WI-FI na recepci ZDARMA.

Pláž je písčito-oblázková, vzdálená od hotelu asi 150 m. Část pláže s lehátky, slunečníky, plážovým servisem včetně barové obsluhy na pláži je vyhrazena pouze pro hotelové hosty - využívání za poplatek. Přístup na pláž po schodech, nadchodem nad magistrálou.

Hotel nabízí příjemné wellness služby – finskou a parní saunu, whirlpool, solarium, fitness a  masáže, které vás vyladí do naprosté pohody. U hotelu jsou k dispozici hřiště pro míčové hry, dětské hřiště, zázemí pro vodní sporty, venkovní bazén se sladkou vodou, lehátka a slunečníky ZDARMA (v omezeném množství),

Ubytování
Luxusní klimatizované dvoulůžkové pokoje se sprchou a WC, balkonem, SAT TV, telefonem, přípojkou na internet, fénem, minibarem, sejfem, s možností přistýlky.
Pokoj 1/2+2 SWCB - 2 lůžkový pokoj a rozkládací gauč (pro 2 děti do 12 let).
Pokoj 1/2+1 SWCB-best price pokoj za zvýhodněnou cenu. Počet pokojů s označením best price je omezen. Hlídané parkoviště u hotelu ZDARMA.

Cena zahrnuje
7x ubytování, 7x polopenzi, pobytovou taxu, zákonné pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb. V případě letecké nebo autobusové dopravy je v ceně zahrnuta uvedená doprava TAM i ZPĚT. Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu, osoby do 18 let – 25 Kč/den, nad 18 let – 35 Kč/den.

Možnost pobytů s vlastní dopravou na 7 a více nocí dle možného dne nástupu na pobyt. Nástupy možné denně. Rezervace vícedenních pobytů možná - informujte se telefonicky na 800 567 567 nebo osobně v pobočkách CKVT.

Slevy z ubytování
Dítě do 2 let bez nároku na lůžko a stravu - ZDARMA. 1. i 2. dítě od 2 do 12 let na přistýlce se 2 dospělými - ZDARMA. Dítě od 2 do 12 let s 1 dospělým - sleva 30 %. Dvě děti od 2 do 12 let v samostatném pokoji - sleva 20 %. Osoba od 12 let se 2 dospělými - sleva 20 %.

7 190 Kč
za 1 dospělou osobu na týdenní pobyt.