Hotel The View

Hotel The View
5

Hotel The View má všechny parametry místa ideální dovolené. Leží v malebném letovisku Novi Vinodolski, které je z velké části obklopeno borovými lesy. Jako bonus navíc je zdejší krásná pláž s mírným vstupem do vody

Myslíme na každého
V letovisku Novi Vinodolski to beze zbytku platí. V místě se pěstuje vinná réva, lesy kolem v horkých letních dnech poskytnou příjemný stín. Sympaticky působí i nápad na zdejší pláži v zátoce Lošinj. Je vybavena nejen pozvolným vstupem do vody, ale i výtahem pro osoby se sníženou možností mobility. Snadné koupání je tu skutečně pro každého! Hotel je moderně zařízený, komfortní. Určitě doporučujeme ochutnat speciality hotelového cocktail baru a pizzerie, služby nabízí hotelový beauty salon. Restaurace podává snídaně formou bufetu. Je možnost dokoupení večeří. Pláž je oblázková, nedaleko od hotelu.

Vybírejte z ubytování - typ 1/2 - klimatizovaný dvoulůžkový pokoj - velikost cca 28 m2 - sprcha a WC, LCD TV, malý balkon, typ 1/2 J.SUITE - velikost cca 40 m2 - dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, denní místnost, 2 x LCD TV, sprcha a WC, balkon, typ 1/2+2 SUPERIOR SUITE - velikost cca 50 m2 - klimatizovaný dvoulůžkový pokoj s velkou manželskou postelí, denní místnost s rozkládacím gaučem (velikost 120x200 cm), dvě koupelny, 2 x LCD TV, balkon. Vždy telefon, přípojka na internet ZDARMA, minibar, přístroj na kávu a čaj, sejf, fén, župan a přezůvky jako součást wellnes služeb.

Nechte se rozmazlovat
Hotel nabízí pestré wellness zázemí. Klienti CKVT mají ZDARMA vstup do bazénového komplexu, dětského hradu a od 16 let mohou využít základní wellness balíček - finskou a tureckou saunu, relax zónu s fitness, lehátka a slunečníky u bazénů (omezené množství). Parkování za poplatek 10 EUR/den - platba na místě. Nástup k pobytu je v 16 hodin.

Cena zahrnuje
7x ubytování, 7x snídani, pobytovou taxu, zákonné pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb. V případě letecké nebo autobusové dopravy je v ceně zahrnuta uvedená doprava TAM i ZPĚT. Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu, osoby do 18 let – 25 Kč/den, nad 18 let – 35 Kč/den.

Slevy z ubytování
Dítě do 3 let se 2 dospělými - ZDARMA. Dítě od 3 do 12 let se 2 dospělými - sleva 50 %. Dítě od 12 do 18 let na 3. lůžku - sleva 30 %. Osoba od 18 let na 3. lůžku - sleva 20 %. Využít můžete zvláštní slevu v termínu do 23.5. a  od 12.9. cena pobytu zahrnuje mimořádnou slevu 7=6. 

12 990 Kč
za 1 dospělou osobu na týdenní pobyt.