Exclusive Vila Lanterna

Exclusive Vila Lanterna
5

Vila Lanterna patří ke skvostům naší nabídky. Nachází se v severní části Zadarského souostroví na ostrově Vir. V místě, které je ideální pro všechny, kdo milují aktivní dovolenou a přejí si k tomu mít exkluzívní zázemí, absolutní klid a komfort.

Kouzlo bývalého majáku
Vila Lanterna, kterou místní znají pod názvem „Dům u starého kapitána“, má v sobě kouzlo stavby nesoucí příběh.  Dvoupodlažní vila je přestavěna z prostor starého majáku. V roce 2012 přijala po celkové rekonstrukci první hosty.  Najdete ji zhruba 4 km od města Vir a na první pohled se do ní zamilujete! Vila stojí ve stínu borovic na klidném místě, na soukromé pláži s kotvištěm pro člun. Interiér je zařízený v rustikálním stylu.  Prostory domu jsou klimatizované.  Milovníci romantiky si mohou vybrat ze čtyř luxusně vybavených dvoulůžkových pokojů, každý se sprchou a WC. Ze dvou velkých pokojů je vstup na balkon věže vily. Proč nevyzkoušet pohled dávných námořníků?

V přízemní denní místnosti je WI-FI, plně vybavená kuchyně, jídelna s mini barem, vinotéka, SAT TV, malá koupelna s umyvadlem, pračkou a sušičkou. V ceně pobytu je užití sauny, whirpool, fitness, lehátek se slunečníky a možnost zapůjčení kol. Cena zahrnuje i snídani, každodenní výměnu povlečení, úklid objektu, transfer klimatizovaným autem pro 8 osob z letiště v Zadaru nebo Splitu nebo z přístavu v Zadaru. Máte pocit, že k dovolené snů něco schází? Pak vás upozorníme, že jsme schopni zajistit vám do vily kuchaře, donášku jídel z nedaleké restaurace Kotarina, služby maséra nebo kapelu dle přání!

Pro potápěče a milovníky klidu
Ostrov Vir není tradiční oblastí, kde narazíte na davy turistů. Je tu klid, pohoda, úžasná příroda a pro potápěče a milovníky šnorchlů nádherně tajemný a krásný podmořský život. Na své si tu přijdou vyznavači jachtingu, potápění, vysokohorské turistiky a vodních sportů. Patříte-li mezi milovníky turistiky, určitě vás okouzlí dlouhé výpravy po ostrově, včetně výstupu na nejvyšší vrchol Bandira – 112 m. n.m. A jen malé doplnění – na ostrově narazíte i na typicky český resort Paradise Resort Vanessa. Je v ulici Stary Put a přivítá vás nejen příjemná obsluha, ale především nefalšované české pivo, které tu čepují!

8 990 Kč
za 1 dospělou osobu na týdenní pobyt.