Vily Mlini

Vily Mlini
4

Mlini jsou sympatické letovisko nedaleko od Dubrovníku. Stejnojmenný apartmán vilek Vily Mlini získal do vínku všechno to, co samotná obec. Malebnost, pohodové zázemí, bezkonkurenční moře a klid pro vaši dokonalou dovolenou.

Pro rodinnou dovolenou
Komplex luxusních nově postavených vilek se nachází nedaleko od hotelu  Astarea. Pěšky se po pár minutách dostanete do centra městečka Mlini. Apartmánoví hosté mohou využívat vybavení sousedního hotelu Astarea - restauraci, aperitiv bar, směnárnu, WI-FI v prostorách recepce ZDARMA nebo taneční terasu. Vybavení apartmánů je takové, jaké zajišťuje pohodlí a vysoký standard. Osvěžení můžete najít ve venkovním bazénu se sladkou vodou, v hotelu Astarea i ve vnitřním bazénu s mořskou vodou, fitness, sauně, při masážích nebo při cykloturistice na vypůjčeném kole. Stravování je možné vlastní, případně můžete využít možnost dokoupení snídaní, obědů nebo polopenze formou bufetu v hotelu
Astarea. Přímo z apartmánů jdete na oblázkovou pláž. Je příjemná, vhodná pro děti.

Ubytování
Luxusní klimatizované apartmány - typ 1/2 - 2lůžková ložnice, typ 1/4 - 2lůžková ložnice, denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, vždy vybavený kuchyňský kout, SAT TV, sprcha, WC, telefon, fén, sejf, balkon. Lehátka a slunečníky u bazénu v omezeném množství ZDARMA.

Cena zahrnuje
7x ubytování, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, výměnu ložního prádla 1x týdně, závěrečný úklid, pobytovou taxu, zákonné pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb. V případě letecké nebo autobusové dopravy je v ceně zahrnuta uvedená doprava TAM i ZPĚT. Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu, osoby do 18 let - 25 Kč/den, nad 18 let - 35 Kč/den, snídaní - 2590 Kč/os./týden, obědů - 3290 Kč/os./týden, polopenze - 4890 Kč/os./týden.

Poznámka
Možnost pobytů s vlastní dopravou na 7 a více nocí dle možného dne nástupu na pobyt. Nástupy možné denně. Rezervace vícedenních pobytů možná - informujte se telefonicky na 800 567 567 nebo osobně v pobočkách CKVT.

Slevy z ubytování
dítě do 2 let bez nároku na lůžko - ZDARMA.

7 290 Kč
za 1 dospělou osobu na týdenní pobyt.